Postavljamo mostove do znanja!

Naša glavna dejavnost je izobraževanje in povezovanje. 

Letno se naših dogodkov udeleži več kot 3.000 posameznikov. Organiziramo več kot 20 poslovnih konferenc ter več kot 100 izobraževanj, tečajev in delavnic letno. Organizacijo internih izobraževalnih programov in poslovnih dogodkov nam zaupajo številna slovenska podjetja.

Znanje se množi, ko ga delimo!

Pri delu nas vodi srčnost in predanost.

Naše stranke in partnerje želimo presenečati s preseganjem njihovih pričakovanj ter tkanjem zaupnih in dolgoročnih odnosov.

Spoznajte nas

Peter Ribarič

Direktor in partner

peter@planetgv.si

Polona Koštomaj

Poslovna direktorica in partnerka

polona@planetgv.si

Žiga Debeljak

Partner

Tina Dužič

Kreativna in umetniška vodja

tina@planetgv.si

Bernarda Lainšček

Vodja pisarne

bernarda@planetgv.si

Merima Nuhanović

Skrbnica za zadovoljstvo strank

merima@planetgv.si

Lena Peterka

Organizator poslovnih dogodkov in izobraževanj

lena@planetgv.si

Tiffany Žižek

Organizator poslovnih dogodkov in izobraževanj

tiffany@planetgv.si

Ana Zupan

Vodja projektov

ana@planetgv.si

Podeljujemo nagrade

Spremljamo vaše delo in uspehe ter vsako leto nagrajujemo najboljše prakse.

Bitka, ki jo večina ljudi izgubi, je bitka s strahom pred neuspehom… poskusite… lotite se… začnite… in že s tem boste zmagali v prvi preizkušnji.

(Robert H. Schuller)

Prosta delovna mesta

Nothing Found

Sorry, no posts matched your criteria

Splošni pogoji Politika zasebnosti

Vse pravice pridržane

Izdelava: