Postavljamo mostove do znanja!

Naša glavna dejavnost je izobraževanje in povezovanje. 

Letno se naših dogodkov udeleži več kot 3.000 posameznikov. Organiziramo več kot 20 poslovnih konferenc ter več kot 100 izobraževanj, tečajev in delavnic letno. Organizacijo internih izobraževalnih programov in poslovnih dogodkov nam zaupajo številna slovenska podjetja.

Znanje se množi, ko ga delimo!

Pri delu nas vodi srčnost in predanost.

Naše stranke in partnerje želimo presenečati s preseganjem njihovih pričakovanj ter tkanjem zaupnih in dolgoročnih odnosov.

Spoznajte nas

Peter Ribarič

Direktor

peter@planetgv.si

Polona Koštomaj

Vodja razvoja produktov in marketinga

polona@planetgv.si

Samo Bogovčič

Grafični oblikovalec

samo@planetgv.si

Bernarda Lainšček

Vodja pisarne

bernarda@planetgv.si

Tiffany Žižek

Organizator poslovnih dogodkov in izobraževanj

tiffany@planetgv.si

Merima Nuhanović

Organizator poslovnih dogodkov in izobraževanj

merima@planetgv.si

Lena Peterka

Organizator poslovnih dogodkov in izobraževanj

lena@planetgv.si

Ana Končina

Vodja projektov

ana@planetgv.si

Isabela Kovačič

Vodja projektov

isabela@planetgv.si

Podeljujemo nagrade

Spremljamo vaše delo in uspehe ter vsako leto nagrajujemo najboljše prakse.

Bitka, ki jo večina ljudi izgubi, je bitka s strahom pred neuspehom… poskusite… lotite se… začnite… in že s tem boste zmagali v prvi preizkušnji.

(Robert H. Schuller)

Splošni pogoji Politika zasebnosti

Vse pravice pridržane

Izdelava: